gtag('config', 'UA-172986610-1');
+420 776 075 197 marketa@hackyourlimits.cz

NA HRANĚ LIMITŮ

Vol. 2

WORKSHOP PRO OPRAVDOVÉ MUŽE …

„Zvyš svoji mentální a fyzickou odolnost skrze hormezi a buď opravdovým mužem, který se nebojí čelit vlastním výzvám a strachům.“

Sauna | Otužování | Meditace | Dýchání | Testosteron

Na hraně limitů 2 je pokračováním úspěšného kurzu zaměřeného na otužování. Na tomto workshopu půjdeme ještě více do praxe.

 

– Výklus do půl těla v mrazu

– Otužování v přírodním jezírku

– Dechové techniky | Meditace

– Fyziologie a biochemie hormeze a praktické využití v každodenním životě

– Důležitost péče o své fyzické a mentální tělo

– Mužské sdílení

– Saunový ceremoniál

– Hudba jako součást rituálů

+ bonus v podobě skvělého hosta

+ občerstvení zajištěno

“ZVYŠ SVOJI ODOLNOST SKRZE HORMETICKÉ STRESORY JAKO JE

TERMOGENEZE CHLADEM A NEBO HYPERTERMIE.”

Jak a kdy pracovat s chladovou termogenezí? Kdy a jaké dechové techniky používat? Proč je meditace dokonalý nástroj ke každodennímu využití? Proč je saunování dokonalý nástroj k navýšení mitochondriální biogeneze?

Mitochondriální biogeneze, neurogeneze a nebo neuroplasticita. To vše jsou pojmy, které možné ještě neznáte, ale dějí se vám neustále a mají zásadní vliv na váš život, vaši energii a vaše štěstí a osobní pohodu.

 

Dnešní doba s sebou přináší spoustu výzev, překážek a tlaků, kterým se musíme naučit čelit. Společnost a především my sami na sebe klademe velké nároky, odpojujeme se od nás samotných a od vnitřní podstaty. I proto jsme se rozhodli udělat tento workshop. 

Pokud se bavíme o odolnosti, není tím míněna pouze odolnost fyzická, ale také odolnost mentální. Co se děje, když se člověk pravidelně vystavuje extrémním teplotám na úrovní hormonální, psychické a fyzické a jak tyhle věci spolu souvisejí?

Led_Vítek

Kdy?

V připravě na podzim 2022. Budeme se těšit… a věř, že na tento inspirativní víkend nikdy nezapomeneš.

Proč?

Protože máte jedinečnou příležitost zažít den, který vám může změnit život k lepšímu. Bude to den, který vám otevře dveře k poznání svého těla i mysli, ale hlavně to bude den, který vám může pomoci odstartovat pozitivní návyk na celý život. 

Kdo?

Vít Schlesinger

Vít Schlesinger

Sporthacker

Štěpán Pastula

Štěpán Pastula

Exkluzivní host - muzikoterapie

My

My

Společné sdílení

Ty

Ty

Jedinečná osobnost

Kde?

Abyste se po celou dobu workshopu cítili příjemně, vybrali jsme pro vás unikátní prostory v Halenkovicích u Zlína. V tomto zázemí nalezneme krásný otužovací rybníček, pohodové prostředí pro saunový rituál a malebné přírodní okolí.  

9 hodin

Nabitých akcí a inspirací

2. úroveň

Více informací a více zážitků

Kdo za tím vším stojí? 

VÍT SCHLESINGER

– SPORTHACKER 


Vít Schlesinger je vyhledávaný odborník na komplexní přípravu vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů a olympioniků, včetně lidí z vrcholného businessu. Klade důraz na KOMPLEXNÍ přístup – tzv. Sporthacking a to na propojení mentální přípravy, biochemie těla a dokonalé regenerace. Filozofii komplexního přístupu v přípravě sportovců s úspěchem přenáší i do veřejného života.

Kromě koučinku je však i vyhledávaným řečníkem na velkých akcích, univerzitních přednáškách, nebo veřejných konferencích typu TEDx.

Reference

Chci být lepší! Pomůžeš mi? S prostou touhou chodí za Vítem Schlesingerem vrcholoví sportovci. Audienci u zlínského experta na stravu a motivaci žádají totální špičky v oboru, jako například tenista Tomáš Berdych.

Firemní reference

Více o chladu

Podívej se, co všechno už jsme společně zažili

Registrace na akci

Nyní je čas na registraci!

Posouvej své limity! 

Chlad ti pomůže posílit imunitní systém, dokáže zvýšit tvou hladinu energie, napomůže ti ke zlepšení koncentrace, upevní tvou silnou vůli, pomůže ti snížit úroveň stresu, dokáže ti zvýšit osobní výkonnost a zkvalitnit spánek.

Teď už ti zbývá jen poslední krok, vyrazit do akce. . .