gtag('config', 'UA-172986610-1');
+420 776 075 197 marketa@hackyourlimits.cz

Na hraně limitů

Chlad jako cesta

Jednodenní workshop přímo se Sporthackerem Vítkem Schlesingerem. Workshop je určen těm, kteří chtějí maximalizovat svůj přirozený potenciál a touží lépe porozumět vztahu mezi chladem, tělem a myslí.  

Zažijete na vlastní kůži nejen, jak připravit svoji mysl a tělo na pobyt v chladu, ale také jaké dechové techniky použít v různých stresových situacích a každodenním životě.

Chlad je mostem mezi tělem a myslí.

Vítek Schlesinger se chladu aktivně věnuje již 10 let a zároveň ho dlouhodobě úspěšně využívá u řady svých klientů. Naučíte se speciální techniky, které využívají americké vojenské síly – např. American Sail Army, přes tibetská dechová cvičení až k technice Tummo a jejich konkrétní využití v praxi.

Pokud jsi tedy člověk, který by se rád dozvěděl, jak začít lépe ovlivňovat svůj život, navýšit sebedůvěru a chceš udělat první krok, tak je tento kurz pro tebe jako stvořený. Chlad je totiž jeden z nejúčinnějších nástrojů, jak začít! 

Na našem kurzu se tedy dozvíš, proč je chlad tak výjimečný ve filozofii celostního přístupu a jak se dá co nejefektivněji využít ve tvém životě.

Pokud v sobě tedy chceš zapálit vášeň pro chlad a čerpat z jeho benefitů, tak právě pro tebe je první úroveň intenzivního otužovacího kurzu, na kterém se dozvíš vše potřebné a důležité.

Workshop je určen začátečníkům i pokročilým.

Led_Vítek

Kdy?

V připravě na podzim 2022. Budeme se těšit… a věř, že na tento inspirativní víkend nikdy nezapomeneš.

Kde?

Kurz proběhne v prostorách zlínského Vivid House. 

Kavárna Ebe Cafe

Proč?

Protože máte jedinečnou příležitost zažít den, který vám může změnit život k lepšímu. Bude to den, který vám otevře dveře k poznání svého těla i mysli, ale hlavně to bude den, který vám může pomoci odstartovat pozitivní návyk na celý život. 

Kdo?

Vít Schlesinger

Vít Schlesinger

Sporthacker

My

My

Společné sdílení

Ty

Ty

Jedinečná osobnost

8 hodin

Nabitých akcí a inspirací

1. úroveň

Kurz pro začátečníky i pokročilé

20 míst

Maximální kapacita je 20 osob

Kdo za tím vším stojí? 

VÍT SCHLESINGER

– SPORTHACKER 


Vít Schlesinger je vyhledávaný odborník na komplexní přípravu vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů a olympioniků, včetně lidí z vrcholného businessu. Klade důraz na KOMPLEXNÍ přístup – tzv. Sporthacking a to na propojení mentální přípravy, biochemie těla a dokonalé regenerace. Filozofii komplexního přístupu v přípravě sportovců s úspěchem přenáší i do veřejného života.

Kromě koučinku je však i vyhledávaným řečníkem na velkých akcích, univerzitních přednáškách, nebo veřejných konferencích typu TEDx.

Reference

Chci být lepší! Pomůžeš mi? S prostou touhou chodí za Vítem Schlesingerem vrcholoví sportovci. Audienci u zlínského experta na stravu a motivaci žádají totální špičky v oboru, jako například tenista Tomáš Berdych.

Firemní reference

Více o chladu

Podívej se, co všechno zažiješ

Registrace na akci

Nyní je čas na registraci!

Posouvej své limity! 

Chlad ti pomůže posílit imunitní systém, dokáže zvýšit tvou hladinu energie, napomůže ti ke zlepšení koncentrace, upevní tvou silnou vůli, pomůže ti snížit úroveň stresu, dokáže ti zvýšit osobní výkonnost a zkvalitnit spánek.

Teď už ti zbývá jen poslední krok, vyrazit do akce. . .