gtag('config', 'UA-172986610-1');
+420 776 075 197 marketa@hackyourlimits.cz
Celostní přístup v přípravě sportovců

Objevte svůj skrytý potenciál 

 

 

 

 

 

 

Více o sporthackingu

SPORTHACKING FILOZOFIE

Filozofie SPORTHACKINGU vychází ze systému celostní přípravy vrcholových sportovců, která se zabývá sportovci z komplexního hlediska. V zásadě tento směr znamená to, že by každý z nás měl pochopit a přijmout fakt, že náš výkon a úspěch je složený z kombinace čtyř hlavních faktorů.

POHYB, PSYCHIKA, REGENERACE A STRAVA.  

SPORTHACKING INSTITUT

Sporthacking institut vznikl z myšlenky vytvoření vzdělávacího systému pro odbornou i laickou veřejnost. Jako institut pro vás pořádáme worshopy, přednášky, semináře, kurzy, účastníme se různých konferencí, summitů a jsme zváni i na vaše firemní akce. Na těchto akcích od nás dostanete nadstandardní porci informací ze všech oborů našeho zkoumání a pochopíte metody vytvořené pro komplexně rozvíjející systém zvaný SPORTHACKING.

SPORTHACKING LAB

Posláním Spothacking labu je věděcké zkoumání, experimentování, analyzování a vyvíjení metod, které mají silně pozitivní účinky pro jakéhokoliv jedince, který chce posouvat své limity a zdokonalovat své dovednosti. Námi zkoumané a aplikované metody jsou podloženy o mnoho potvrzených věděckých studií. Zároveň však každou doporučovanou metodu analyzujeme a zkoumáme našim nezávislým týmem odborníků. 

VÍT SCHLESINGER

Vít Schlesinger je vyhledávaný odborník na komplexní přípravu vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů a olympioniků, včetně lidí z vrcholného businessu. Klade důraz na KOMPLEXNÍ přístup – tzv. Sporthacking a to na propojení mentální přípravy, biochemie těla a dokonalé regenerace.

Sporthacking

JEDNOU Z MNOHA ČINNOSTÍ NAŠEHO INSTITUTU JE I POŘÁDÁNÍ VEŘEJNÝCH AKCÍ. POKUD BYSTE SE NĚJAKÉ TAKOVÉ AKCE RÁDI ZŮČASTNILI, TAK SE PODÍVEJTE NA PLÁNOVANÉ TERMÍNY V SEKCI NAŠE AKCE.

Řečníme i na Vašich událostech

Pokud organizujete vlastní událost, na které byste rádi přivítali našeho řečníka a dozvěděli se o naší filozofii a jejích benefitech více, tak nás neváhejte kontaktovat. V co nejkratším čase se Vám ozveme a vyřešíme vše potřebné.

Zaměřujeme se na komplexní přístup ke sportu, podnikání, ale především k životu. 

Za léta ve sportovní a obchodní sféře jsme vytvořili systém metod a technik zaměřených na zvyšování pracovní i osobní spokojenosti a dlouhodobě udržitelné výkonnosti. Metody, které předáváme, sami aplikujeme na sobě a při jejich aplikaci pociťujeme silně pozitivní účinky. Většina z aplikovaných metod jsou zároveň podloženy vědeckými výzkumy a konkrétními fakty.

Sporthacking se skládá z propojování 4 klíčových pilířů našeho života.

Krásný život

Pohyb

Mentální příprava

Regenerace

Strava

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už vám neunikne žádná novinka ze světa sporthackingu.

„Velký dík Vítkovi za dlouhodobou spolupráci. Navzdory své dlouhodobé profesionální fotbalové kariéře jsem až díky němu zjistil, jak velkých pokroků mohu v oblasti své kondice a výkonu stále dosáhnout.“

Zdeněk Grygera

Bývalý profesionální fotbalista a Generální manažer , FC Fastav Zlín

Máte na nás konkrétní dotaz, nebo požadavek? Napište nám ho do zprávy a my se s vámi brzy spojíme.

5 + 5 =