gtag('config', 'UA-172986610-1');
+420 776 075 197 marketa@hackyourlimits.cz

Be Inspiration

„Život, který žiješ, je škola, kterou učíš.“

Workshop pro ty, kteří chtějí být inspirací pro své okolí a mají odvahu začít u sebe.  

Jsi trenér, kouč, teamleader, sportovec, nebo člověk kterého zajímá osobní rozvoj, chtěl by pracovat s lidmi a být inspirací pro ostatní a pro sebe? Chceš znát know-how a moderní trendy v komplexní přípravě těch nejlepších koučů či profesionálních sportovců a umět je aplikovat v běžném životě?

Pokud ano, tak právě pro TEBE je tady workshop, který organizuje Sporthacking institut.

Chceš umět motivovat sebe i ostatní, umět pracovat s psychikou svého týmu jako s dokonale namazaným strojem a umět propojovat základy psychologie úspěchu, výživy, nejnovější trendy v oblasti regenerace a důležitosti osobní vize? Chceš umět změnit emoční stav svého svěřence či týmu doslova během pár vteřin?

Zároveň se chceš dozvědět, jak se stravují ti nejúspěšnější sportovci, jak pracují se svojí psychikou, jaké techniky využívají, jaké mají rituály?

Na workshopu se můžete těšit na skvělou atmosféru, kterou společně vytvoříme, program nabitý akcí, skvělými hosty, užijete si unikání prostředí a dokonce vás většinou výukových bloků provede zakladatel Sporthacking filozofie, SPORTHACKER VÍTEK SCHLESINGER.

Dozvíš se, proč je důležitý celostní přístup v přípravě vrcholových sportovců a proč bude hrát čím dál větší roli v pohledu na sportovní přípravu. Chceš mít tedy náskok před ostatními?

Tak právě pro tebe je třídenní workshop „BE INSPIRATION“.

Jelikož chceme, aby byl workshop co nejvíce osobní a individuální, tak jsme se rozhodli vymezit kapacitu pouze pro 15 účastníků.

Kdy?

8. až 10. října 2021 se na Tebe budeme těšit… a věř, že na tento inspirativní víkend nikdy nezapomeneš.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Kde?

Abyste se po celou dobu workshopu cítili příjemně, vybrali jsme pro vás unikátní prostory zlínského Vivid House.

Kavárna Ebe Cafe

Proč?

Protože máte jedinečnou příležitost zažít tři dny plné inspirace, intenzivních mentálních i fyzických cvičení a získat zkušenosti a know-how Sporthacking filozofie přímo od jejího zakladatele.

Kdo?

Vítek Schlesinger

Vítek Schlesinger

Sporthacker

Charles Burton - kouč, lektor, tanečník

Charles Burton - kouč, lektor, tanečník

Exkluzivní host

Petr Ševčík- jogín, lektor

Petr Ševčík- jogín, lektor

Exkluzivní host

Štěpán Pastula - kouč a muzikoterapeut

Štěpán Pastula - kouč a muzikoterapeut

Exkluzivní host

My

My

Společné sdílení

30 hodin

Nabitých akcí a inspirací

4 okruhy

Specificky zaměřené témata

15 míst

Pouze pro 15 osob

Kdo za tím vším stojí? 

VÍT SCHLESINGER

– SPORTHACKER 


Vít Schlesinger je vyhledávaný odborník na komplexní přípravu vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů a olympioniků, včetně lidí z vrcholného businessu. Klade důraz na KOMPLEXNÍ přístup – tzv. Sporthacking a to na propojení mentální přípravy, biochemie těla a dokonalé regenerace. Filozofii komplexního přístupu v přípravě sportovců s úspěchem přenáší i do veřejného života.

Kromě koučinku je však i vyhledávaným řečníkem na velkých akcích, univerzitních přednáškách, nebo veřejných konferencích typu TEDx.

Reference

Chci být lepší! Pomůžeš mi? S prostou touhou chodí za Vítem Schlesingerem vrcholoví sportovci. Audienci u zlínského experta na stravu a motivaci žádají totální špičky v oboru, jako například tenista Tomáš Berdych.

Firemní reference

Již proběhlo

Podívej se, co všechno zažiješ

Registrace na akci

Nyní je čas na registraci!

Posouvej své limity! 

Sporthacking je unikátní filozofie propojení základních pilířů úspěchu a osobní spokojenosti. 

Teď už Ti zbývá jen poslední krok, rozhodnout se. . .